11.10.2016

Висококваліфікований сервіс

Наявність власного висококваліфікованого сервісу дозволяє не тільки швидко виконувати монтаж обладнання, а і його періодичне обслуговування.

BWT Pharma & Biotech забезпечує сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування систем водопідготовки, встановлених на провідних фармацевтичних підприємствах України. Фахівці сервісного відділу компанії мають багаторічний досвід у сфері надання послуг найвищого рівня для підприємств фармацевтичної галузі.

Наші фахівці завжди готові надати технічну підтримку та необхідні консультації, що особливо важливо в перший рік експлуатації, коли формуються навички роботи персоналу із високотехнологічним обладнанням.

А також BWT Pharma & Biotech може надати додатково пред’явнику витратні матеріали для систем експлуатації.

Знання вимог і очікувань клієнта; розуміння нормативних вимог, таких як USP, Європейська фармакопея; оцінка вимог контролюючих органів, таких як FDA і різних місцевих органів влади; дотримання стандартів GMP; знання найсучасніших процесів і технологій — все це в сукупності характеризує BWT Pharma & Biotech як компетентного фахівця і партнера в області систем чистих середовищ.

Глобальна присутність і досвід BWT демонструють нашу компетенцію, що відображається у повторних угодах та довгостроковому задоволенні клієнтів. Дослідження і розробки, перспективне мислення, гнучкість та інноваційний потенціал наших співробітників гарантують, що BWT можуть задовольнити постійно зростаючі вимоги останніх стандартів якості, приймаючи на себе відповідальність за стійкі дії і захист навколишнього середовища.


Для отримання консультації звертайтеся за офіційною поштою BWT Pharma & Biotech Ukraine info@bwt.ua.