28.09.2016

Про BWT Pharma & Biotech

BWT — Best Water Technology Group утворилася у 1990 році і в даний час є провідною компанією Європи в сфері підготовки води. Виробничі потужності розташовані в Європі, Азії та США постачають попередньо протестоване та кваліфікаційно випробуване обладнання, що відповідає найвищим стандартам якості. Усі найважливіші інженерні та виробничі етапи, такі як технологічний інжиніринг та автоматизація, управління якістю та проектами, зварювання та збірка, FAT-тестування, введення в експлуатацію і SAT-тестування, повністю контролюються досвідченим висококваліфікованим персоналом.

BWT Pharma & Biotech, підрозділ австрійського концерну BWT, завдяки 50 річному досвіду роботи компанія є міжнародним висококласним постачальником на фармацевтичному ринку. BWT, разом з її провідним у даній галузі спектром технологій і продуктів, надає оптимальні рішення для всіх систем чистих середовищ.

Проекти реалізуються спільно з фармацевтичними виробниками, проектувальниками фармацевтичних заводів і фахівцями інших провідних інжинірингових компаній. Нашими клієнтами є найбільші міжнародні компанії, такі як AstraZeneca, Bayer, CSL, Eli Lilly, GSK, Merck, Novartis, Novo Nordisk, Pfizer, P&G, Roche, Sanofi та багато інших, в тому числі сотні невеликих і середніх компаній, націлених на високу якість обладнання та технологічних рішень.

Продукція компанії BWT встигла зарекомендувати себе, як продукція високої якості в процесі реалізації численних успішних проектів для таких компаній, як: «Дарниця», «Біофарма», «Фармак», «Галичфарм» та багатьох інших. Ми пишаємося тим, що нашу продукцію цінують професіонали.

Обираючи нашу компанію, Ви отримуєте:
• Тільки найкраще обладнання для очищення води в квартирах і котеджах, для промислової водопідготовки, вироблене в Європі з використанням інноваційних технологій, що не має аналогів на українському ринку.
• Запатентована європейська якість, що відповідає європейським і міжнародним стандартам, за конкурентними цінами.
• Максимальну екологічність, безпечність, надійність та простоту у використанні.
• Безкоштовний аналіз води, який проводиться в нашій власній лабораторії.
• Індивідуальний підхід до кожного клієнта, ретельний підбір обладнання з урахуванням особливостей якості вихідної води.
• Висококваліфікований інжиніринг, багаторічний досвід успішної реалізації проектів з водопідготовки як великих, так і менших об’єктів.
• Максимальну оперативність та ефективність виконання замовлень.
• Високоякісні монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування, що здійснюються висококваліфікованими фахівцями нашої компанії.

Компанія БВТ Україна — офіційний дилер компанії GRUNDFOS на території України зі статусом «Авторизований партнер».

sql_image

 

 

А також має статус Сервісного партнера компанії GRUNDFOS.

 

 

GEMÜ.svg

Компанія БВТ Україна виступає офіційним представиком компанії GEMU.

 

Наша робота — це робота професіоналів, які несуть відповідальність за якість та завжди знаходять інноваційні й прості рішення, навіть для найскладніших завдань.


БВТ Україна

Адреса: пров. Радищева 8, м. Київ, 03680

Тел./Факс: +38 044 390 76 18/19